Archiwum

 

network monitoring software

Dzień wolny od pracy

Zarząd ZSBM „Piast” uprzejmie informuje, że na podstawie art. 130 par. 2 Kodeksu Pracy, dzień 22 grudnia 2017 roku (piątek) będzie w Spółdzielni dniem wolnym od? pracy.

Ewentualne sytuacje awaryjne należy zgłaszać pod numery telefonów służb miejskich oraz firm świadczących usługi w zakresie usuwania awarii w Spółdzielni.

Wykaz firm i telefonów został przekazany do

Czytaj dalej

Rozpoczęcie sezonu grzewczego

W związku z rozpoczęciem z dniem 20 września br. sezonu grzewczego przez MPEC. przypominamy, że brak ogrzewania w budynku należy zgłaszać do Pogotowia Technicznego MPEC 993, +48 12 644−18−72.

Przed podjęciem interwencji o braku ciepła prosimy o sprawdzenie czy zawory w mieszkaniu zostały odkręcone.

?

Przypomnienie o legalizacji

ZSBM „Piast” uprzejmie przypomina o upływie w dniu 31 grudnia 2017r. terminu wykonania wymian legalizacyjnych wodomierzy przez użytkowników, którzy otrzymali odrębne powiadomienia o konieczności przeprowadzenia w 2017 roku legalizacji istniejących wodomierzy z uwagi na utratę ważnej cechy legalizacyjnej.

Informujemy, że wymiana wodomierza może być wykonana przez dowolną firmę? lub osobę świadczącą takie usługi, sporządzając

Czytaj dalej

Szanowni Państwo, informujemy, że w zakładce WAŻNE INFORMACJE oraz INFORMACJE DLA POSZCZEGÓLNYCH BUDYNKÓW są umieszczane informacje dla mieszkańców. W związku z tym prosimy o zapoznawanie się z nimi na bieżąco.

ZIP HOŁDA — Prace bez dodatkowego wynagrodzenia — RYCZAŁT– nie wymagają potwierdzenia wykonania przez zgłaszającego

ZAKRES PRAC