Archiwum

 

network monitoring software

Spotkanie z Domowymi Komitetami Mieszkańców

Zarząd ZSBM „Piast” serdecznie zaprasza na spotkanie Członków Domowych Komitetów oraz Mieszkańców z Zarządem Spółdzielni, które odbędzie się w dniu 18 października 2017 r. o godz. 1700, w? budynku Wyższej Szkoły Zarządzania i? Bankowości w? Krakowie przy al. Kijowskiej 14.

? ?

Porządek obrad przewiduje:

Czytaj dalej

Zakątek 7, 8

ZSBM „Piast” informuje, że wpłynęło zawiadomienie wszczęciu postepowania w sprawie wydania warunków zabudowy dla inwestycji na działkach sąsiadujących z Państwa nieruchomością.

Zainteresowanych Mieszkańców prosimy o zapoznanie się z materiałem poniżej.

Bytomska 11–13

Informacja dla mieszkańców ul. Bytomska 11–13

ZSBM „Piast” informuje, że wpłynęło zawiadomienie o wszczęciu postepowania w sprawie warunków zabudowy inwestycji w okolicy Państwa budynku.

Zainteresowani Mieszkańcy mogą zapoznać ? się z materiałem poniżej.

?

Mazowiecka 13/Lubelska 7

Informacja dla mieszkańców ul. Mazowieckiej 13 , ul. Lubelskiej 7

ZSBM „Piast” informuje, że wpłynęło zawiadomienie o wszczęciu postępowania w sprawie ustalenia warunków zabudowy na działce nr 284/3, która sąsiaduje z Państwa nieruchomościami.

Zainteresowanych Mieszkańców prosimy zapoznać się z materiałem poniżej.

Czytaj dalej

Informacja dla mieszkańców budynków przy ulicach Wrocławskiej, Odrowąża, Friedleina, Składowa, Łokietka i Oboźna

? ZSBM „Piast” informuje, że ukazało się?

OGŁOSZENIE PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA z? dnia 18? sierpnia 2017? r. o? kolejnym wyłożeniu do publicznego wglądu części projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obszaru „Łobzów — rejon ulic Łokietka i? Wrocławskiej” wraz z? prognozą oddziaływania na środowisko i? niezbędną dokumentacją. Na podstawie art.? 17 pkt? 9 ustawy

Czytaj dalej