Archiwum

 

network monitoring software

Administratorzy i Inspektorzy

Zestawienie budynków mieszkalnych i pawilonów w zasobach ZSBM „PIAST”

Adres

Firma obsługująca

Inspektor Nadzoru

Administrator

Altanowa 18 „pbm-bis” Kazimierz Gralak Aleksandra Zapała
Bronowicka 4 „pbm-bis” Włodzimierz Paluch Ewa Cieszyńska
Bytomska 11+13 „pbm-bis” Marian Jędrysiak Aleksandra Zapała
Chmiela 1 „pbm-bis” Kazimierz Gralak Aleksandra Zapała
Chocimska 1 „pbm-bis” Leszek Krawczyk Krzysztof Lesisz
Chocimska 19 „pbm-bis” Leszek Krawczyk Krzysztof Lesisz
Chocimska 20 „pbm-bis” Leszek Krawczyk Krzysztof Lesisz
Chocimska 25 „KAMBUD” Leszek Krawczyk Krzysztof Lesisz
Chrobrego 29 „pbm-bis” Leszek Krawczyk Janusz Siegieński
Czarnowiejska 39 „KAMBUD” Leszek Krawczyk Krzysztof Lesisz
Czarnowiejska 41+43 „pbm-bis” Leszek Krawczyk Krzysztof Lesisz
Czarnowiejska 61 „pbm-bis” Leszek Krawczyk Krzysztof Lesisz
Czarnowiejska 73 „pbm-bis” Leszek Krawczyk Krzysztof Lesisz
Czysta 9 „BITTERM” Leszek Krawczyk Ewa Cieszyńska
Dunin-Wąsowicza 3 „BITTERM” Marian Jędrysiak Lidia Chołda
Dunin-Wąsowicza 11 „BITTERM” Leszek Krawczyk Lidia Chołda
Dunin-Wąsowicza 16 „BITTERM” Włodzimierz Paluch Lidia Chołda
Dunin-Wąsowicza 20 „pbm-bis” Marian Jędrysiak Lidia Chołda
Emaus 15 „pbm-bis” Marian Jędrysiak Janusz Siegieński
Fałata 4 „pbm-bis” Marian Jędrysiak Janusz Siegieński
Felicjanek 8 „BITTERM” Leszek Krawczyk Ewa Cieszyńska
Filarecka 17a „BITTERM” Włodzimierz Paluch Janusz Siegieński
Filarecka 24 „BITTERM” Włodzimierz Paluch Janusz Siegieński
Friedleina 18 „pbm-bis” Leszek Krawczyk Lidia Chołda
Friedleina 29 „pbm-bis” Leszek Krawczyk Lidia Chołda
Friedleina 33+35 „pbm-bis” Leszek Krawczyk Lidia Chołda
Friedleina 37 „pbm-bis” Leszek Krawczyk Lidia Chołda
Friedleina 40 „pbm-bis” Leszek Krawczyk Lidia Chołda
Friedleina 49 „pbm-bis” Leszek Krawczyk Lidia Chołda
Helclów 15 „KAMBUD” Kazimierz Gralak Krzysztof Lesisz
Helclów 19a „KAMBUD” Kazimierz Gralak Krzysztof Lesisz
Helclów 23 „KAMBUD” Kazimierz Gralak Krzysztof Lesisz
Kazimierza Wlk. 22 „BITTERM” Kazimierz Gralak Krzysztof Lesisz
Kazimierza Wlk. 32 „BITTERM” Kazimierz Gralak Lidia Chołda
Kazimierza W. 42+52 „BITTERM” Włodzimierz Paluch Krzysztof Lesisz
Kazimierza W. 60+62 „BITTERM” Kazimierz Gralak Lidia Chołda
Kazimierza W. 67+69+71 „pbm-bis” Włodzimierz Paluch Ewa Cieszyńska
Kazimierza W. 73+75+77 „pbm-bis” Włodzimierz Paluch Ewa Cieszyńska
Kazimierza W. 79 „pbm-bis” Włodzimierz Paluch Ewa Cieszyńska
Kazimierza W. 80 „KAMBUD” Leszek Krawczyk Lidia Chołda
Kazimierza W. 87 „pbm-bis” Kazimierz Gralak Janusz Siegieński
Kazimierza W. 91a+93+95+97 „pbm-bis” Kazimierz Gralak Ewa Cieszyńska
Kazimierza W. 109 „KAMBUD” Włodzimierz Paluch Aleksandra Zapała
Kazimierza W. 113 „KAMBUD” Włodzimierz Paluch Aleksandra Zapała
Kazimierza W. 117 pawilon „KAMBUD” Leszek Krawczyk Aleksandra Zapała
Kazimierza W. 140 „KAMBUD” Kazimierz Gralak Aleksandra Zapała

 

 

Adres

Firma   obsługująca

Inspektor   Nadzoru

Administrator

Al. Kijowska 12 „BITTERM” Włodzimierz Paluch Krzysztof Lesisz
Kolberga 7 „BITTERM” Leszek Krawczyk Krzysztof Lesisz
Kolberga 14a „BITTERM” Kazimierz Gralak Krzysztof Lesisz
Kościuszki 31 „BITTERM” Włodzimierz Paluch Janusz Siegieński
Kościuszki 57 „BITTERM” Włodzimierz Paluch Janusz Siegieński
Kościuszki 65 „BITTERM” Włodzimierz Paluch Janusz Siegieński
Kraszewskiego 34 „pbm-bis” Marian Jędrysiak Janusz Siegieński
Królowej Jadwigi 37b „BITTERM” Marian Jędrysiak Janusz Siegieński
Królowej Jadwigi 37c „BITTERM” Marian Jędrysiak Janusz Siegieński
Królowej Jadwigi 77 „BITTERM” Włodzimierz Paluch Janusz Siegieński
Królewska 51– pawilon „pbm-bis” Marian Jędrysiak Krzysztof Lesisz
Królewska 53 „pbm-bis” Marian Jędrysiak Ewa Cieszyńska
Królewska 55 „pbm-bis” Marian Jędrysiak Ewa Cieszyńska
Lea 8 „KAMBUD” Leszek Krawczyk Krzysztof Lesisz
Lea 30 „KAMBUD” Leszek Krawczyk Aleksandra Zapała
Lelewela 3 „BITTERM” Włodzimierz Paluch Janusz Siegieński
Lelewela 11+ 13 „BITTERM” Włodzimierz Paluch Janusz Siegieński
Lubelska 7 „BITTERM” Leszek Krawczyk Krzysztof Lesisz
Łazarza 15 „KAMBUD” Kazimierz Gralak Janusz Siegieński
Łobzowska 24a „BITTERM” Marian Jędrysiak Lidia Chołda
Łobzowska 46a „BITTERM” Leszek Krawczyk Lidia Chołda
Łobzowska 50 „BITTERM” Leszek Krawczyk Lidia Chołda
Łokietka 13 „pbm-bis” Włodzimierz Paluch Lidia Chołda
Łokietka 17 „pbm-bis” Włodzimierz Paluch Ewa Cieszyńska
Łokietka 19 „pbm-bis” Włodzimierz Paluch Lidia Chołda
Łokietka 21 „pbm-bis” Włodzimierz Paluch Lidia Chołda
Mazowiecka 5 „BITTERM” Leszek Krawczyk Krzysztof Lesisz
Mazowiecka 13 „BITTERM” Marian Jędrysiak Krzysztof Lesisz
Mlaskotów 1+3 „BITTERM” Włodzimierz Paluch Janusz Siegieński
Mlaskotów 5 „BITTERM” Włodzimierz Paluch Janusz Siegieński
Nowowiejska 1+3 „KAMBUD” Leszek Krawczyk Lidia Chołda
Nowowiejska 11 „pbm-bis” Marian Jędrysiak Krzysztof Lesisz
Nowowiejska 37 „pbm-bis” Kazimierz Gralak Aleksandra Zapała
Obopólna 3 „KAMBUD” Leszek Krawczyk Ewa Cieszyńska
Oboźna 31 — pawilon „BITTERM” Leszek Krawczyk Lidia Chołda
Odrowąża 40 „BITTERM” Marian Jędrysiak Lidia Chołda
Odrowąża 46 „BITTERM” Marian Jędrysiak Lidia Chołda
Pawlikowskiego 14 „pbm-bis” Marian Jędrysiak Ewa Cieszyńska
Al. Pokoju 6 „BITTERM” Włodzimierz Paluch Janusz Siegieński
Racławicka 1 „BITTERM” Kazimierz Gralak Krzysztof Lesisz
Racławicka 2 „BITTERM” Włodzimierz Paluch Ewa Cieszyńska
Senatorska 27 „BITTERM” Włodzimierz Paluch Janusz Siegieński
Siemieńskiego 1 „pbm-bis” Kazimierz Gralak Ewa Cieszyńska
Sienkiewicza 6 „pbm-bis” Kazimierz Gralak Ewa Cieszyńska
Sienkiewicza 8 „pbm-bis” Kazimierz Gralak Ewa Cieszyńska
Sienkiewicza 10 „pbm-bis” Kazimierz Gralak Ewa Cieszyńska
Sienkiewicza 12 „pbm-bis” Kazimierz Gralak Ewa Cieszyńska
Składowa 12 „pbm-bis” Leszek Krawczyk Lidia Chołda
Składowa 14 „pbm-bis” Leszek Krawczyk Lidia Chołda

 

 

Adres

Firma   obsługująca

Inspektor   Nadzoru

Administrator

Smoluchowskiego 7 „KAMBUD” Kazimierz Gralak Ewa Cieszyńska
Stachowicza 6 „KAMBUD” Marian Jędrysiak Janusz Siegieński
Szlachtowskiego 17 „KAMBUD” Leszek Krawczyk Ewa Cieszyńska
Świętokrzyska 8 „KAMBUD” Włodzimierz Paluch Lidia Chołda
Świętokrzyska 10 „KAMBUD” Włodzimierz Paluch Lidia Chołda
Warmijska 11 „pbm-bis” Kazimierz Gralak Ewa Cieszyńska
Włóczków 2+6 „pbm-bis” Marian Jędrysiak Janusz Siegieński
Wrocławska 16+18 „KAMBUD” Leszek Krawczyk Lidia Chołda
Wrocławska 24 „KAMBUD” Leszek Krawczyk Lidia Chołda
Wygoda 9 „KAMBUD” Włodzimierz Paluch Ewa Cieszyńska
Wygoda 13 „KAMBUD” Włodzimierz Paluch Ewa Cieszyńska
Zakątek 5 „KAMBUD” Włodzimierz Paluch Aleksandra Zapała
Zakątek 7 „KAMBUD” Włodzimierz Paluch Aleksandra Zapała
Zakątek 8 „KAMBUD” Włodzimierz Paluch Aleksandra Zapała
Zakątek 13 „KAMBUD” Włodzimierz Paluch Aleksandra Zapała
Zakątek 6f  -    pawilon „KAMBUD” Włodzimierz Paluch Aleksandra Zapała
Karłowicza 8 „BITTERM” Leszek Krawczyk Janusz Siegieński
Karłowicza 12–14 „BITTERM” Leszek Krawczyk Janusz Siegieński
Karłowicza 16 „BITTERM” Leszek Krawczyk Janusz Siegieński
Zakątek 2a —  garaże „KAMBUD” Włodzimierz Paluch Aleksandra Zapała
Przeskok 5 -  garaże „KAMBUD” Włodzimierz Paluch Aleksandra Zapała
Przeskok 7 -  garaże „KAMBUD” Włodzimierz Paluch Aleksandra Zapała

 

 

Adresy mailowe i numery telefonów Inspektorów Nadzoru:

Aleksander Węgiel-kierownik    lp.wo1493354034kark.1493354034tsaip1493354034-mbsz1493354034@leig1493354034ew1493354034                 tel. 12 62 335 62; 664 410 583

Włodzimierz Paluch                   lp.wo1493354034kark.1493354034tsaip1493354034-mbsz1493354034@hcul1493354034ap1493354034                 tel. 12 62 335 63; 664 410 582

Marian Jędrysiak                       lp.wo1493354034kark.1493354034tsaip1493354034-mbsz1493354034@kais1493354034yrdej1493354034              tel. 12 62 335 67; 664 410 580

Kazimierz Gralak                      lp.wo1493354034kark.1493354034tsaip1493354034-mbsz1493354034@kala1493354034rg1493354034                 tel. 12 62 335 67; 664 410 579

Leszek Krawczyk                       lp.wo1493354034kark.1493354034tsaip1493354034-mbsz1493354034@kyzc1493354034wark1493354034            tel. 12 62 335 60; 664 456 964

 

 

Adresy mailowe i numery telefonów Administratorów:

Barbara Gruszczyńska-Frey

- kierownik                                  lp.wo1493354034kark.1493354034tsaip1493354034-mbsz1493354034@aksn1493354034yzczs1493354034urg1493354034     tel. 12 62 335 56; 664 410 571

Aleksandra Zapała                     lp.wo1493354034kark.1493354034tsaip1493354034-mbsz1493354034@alap1493354034az1493354034                 tel. 12 62 335 56; 664 410 572

Lidia Chołda                               lp.wo1493354034kark.1493354034tsaip1493354034-mbsz1493354034@adlo1493354034hc1493354034                 tel. 12 62 335 57; 664 410 575

Ewa Cieszyńska                          lp.wo1493354034kark.1493354034tsaip1493354034-mbsz1493354034@aksn1493354034yzsei1493354034c1493354034            tel. 12 62 335 80; 664 410 573

Janusz Siegieński                        lp.wo1493354034kark.1493354034tsaip1493354034-mbsz1493354034@iksn1493354034eigei1493354034s1493354034            tel. 12 62 335 57; 664 410 574

Krzysztof Lesisz                         lp.wo1493354034kark.1493354034tsaip1493354034-mbsz1493354034@zsis1493354034el1493354034                   tel. 12 62 335 57; 664 410 590

 

Kontakt z firmami wykonującymi prace interwencyjne w poszczególnych budynkach:

“pbm-bis”                               tel. 601 440 559

„KAMBUD”                           tel. 601 456 644

„BITTERM”                          tel. 504 083 944;  516 027 704

 

Kraków,  maj 2015 r.